Film,  Netflix,  Świąteczne

Zamiana z księżniczką 3, czyli trzy w jednej!

Netflix już miesiąc temu zapowiedział kolejną część przygód Margaret, Stacy oraz Fiony. Zamiana z księżniczką 3 miała przybliżyć do siebie trzy bohaterki, w które wciela się Vanessa Hudgens. Powodem zbliżenia Margaret i Stacy do Fiony miała być skradziona świąteczna relikwia – Gwiazda Pokoju z samego Watykanu. To już wiemy, z wcześniejszej zapowiedzi najnowszych komedii świątecznych od Netflixa, która znajduję się tutaj.

 

Cały pałac wraz z Margaret, Stacy oraz ich ukochanymi oczekują uroczystości, podczas której Gwiazda Pokoju zostanie umieszczona na szczycie świątecznej choinki. W wydarzeniu mają wziąć udział honorowi goście z wielu państw. Co poszło nie tak?

 

Podczas przygotowań okazało się, że ktoś skradł relikwie z zamku. Strażnicy ani policja nie widzieli nikogo, kto mógłby ukraść świąteczną gwiazdę. Stacy wpadła na pomysł, żeby zatrudnić osobę, która jest na bakier z prawem, bardzo często działa nielegalnie a przede wszystkim wszystko jej jedno! Kojarzycie Fione?

 

Źródło: Netflix

Zamiana z księżniczką 3: Fiona jako czarna owca

 

Pamiętacie, gdzie skończyła Fiona po swoich wybrykach ukazanych w poprzedniej części – „Zamiana z księżniczką 2”? Mogłoby się wydawać, że w więzieniu. Natomiast Margaret zrobiła wszystko, żeby kuzynka tam nie trafiła i wysłała ją do prac w zakonie. Czy możemy liczyć na zmianę Fiony? Czy pomoże odzyskać rodzinie skradzioną relikwię?

 

Cały proces poszukiwań, kreowanie podstępnego planu i jego realizacja uświadomiły Fionie, że to ona tworzy na zewnątrz siebie maskę, pod którą skrywa się samotna dziewczynka, która oczekiwała tylko miłości. Robiła wszystko, stała się chłodną, protekcjonalną i odrażającą kobietą tylko dlatego, że bała się odrzucenia. To wszystko pomógł jej uświadomić przyjaciel z dawnych lat, Peter.

 

Źródło: Netflix

Jak oceniam najnowszą komedię świąteczną od Netflixa?

 

Zamiana z księżniczką 3 spełnia swoją rolę – było magicznie, romantycznie, ckliwie i naprawdę świątecznie. Jednak powracając do pierwszej części: Zamiana z księżniczką to naprawdę brakuję mi w tych kolejnych częściach więcej świątecznych ozdobników i odrobiny niepewności.

 

Najnowsza komedia romantyczna w klimacie Bożego Narodzenia od Netflixa „Zamiana z księżniczką” trwa półtorej godziny. Przy boku świetnej Vanessa Hudgens zagrali niezmiennie Sam Palladio jako książę Edward oraz Nick Sagar jako Kevin. Film możesz obejrzeć, klikając w ten link.

Moja opinia o 3. części hitu z Vanessą Hudgens

 

Nie znajdziesz tam wybitnej gry aktorskiej, czy aktorów wprost z rozdania Oscarów. Natomiast z pewnością dostrzeżesz w tej produkcji święta, rodzinę i niezwykle przyjemną atmosferę. Jest to idealny film na jesienno-zimowe wieczory dla całej rodziny czy przyjaciół. Zachowanie Fiony wywoła u was irytację, śmiech, a także… współczucie. Stacy ponownie stanie się tą z nietypowymi pomysłami i szaleństwem. Natomiast Margaret mimo swojej odpowiedzialności udowodni, że jest w stanie zrobić wszystko, żeby ocalić bliskich oraz święta.

 

Źródło: Netflix

Koniecznie sprawdź najnowszą część i dowiedz się, dlaczego „trzy w jednej”. Jesteś już po dwóch poprzednich częściach filmu? Co o nich sądzisz?

3 komentarze

Podziel się swoją opinią!

%d bloggers like this: