Netflix,  Ranking,  Świąteczne

Netflix: Świąteczne produkcje

Wkroczyliśmy w listopad pełną parą: czas się przygotować na szalony black day, gorączkę szaleńczych zakupów przed świętami, aromatyczne świeczki, niską temperaturę na zewnątrz oraz… wyjątkowe, świąteczne produkcje Netflix, które umilą każdy jesienny wieczór!

 

Premiery najbliższych świątecznych produkcji Netflixa

 

Miłosna pułapka

Źródło: Netflix

Film opowiada o historii dziennikarki z Los Angeles, która poznała przez Internet wspaniałego mężczyznę. Kiedy zamierza do niego pojechać, okazuje się, że padła ofiarą koszmarnej pomyłki – oczywiście w świątecznej scenerii! Jak potoczą się jej dalsze losy? 

 

Premiera świątecznego filmu odbyła się już 5 listopada 2021! Netflix zawsze wprowadzając świąteczne filmy do swojej oferty, zaskakuje i otula nas magią świąt. Czy będzie tak i tym razem? Przekonaj się sam!

 

W rytmie świąt 

 

Źródło: Netflix

Zima, święta i rozpalające się uczucie pomiędzy nieustępliwą dziennikarką a słynnym raperem. Czy ten duet ma prawo przetrwać? 

 

Pierwszy sezon serialu będzie dostępny na Netflixie już 17 listopada! Czekacie na premierę? 

 

Zamiana z księżniczką 3

Źródło: Netflix

 

Jestem po dwóch poprzednich sezonach tego serialu. Co sądzę? Pierwszy zdecydowanie mnie zaczarował i pozwolił mi poczuć się jak w bajce. Natomiast drugi był dla mnie trochę zbyt przerysowany. 

 

Mimo wszystko, z niecierpliwością czekam na kolejny sezon świątecznego serialu. 

 

W role Stacy, Margaret oraz Fiony po raz kolejny wcieli się niezastąpiona Vanessa Hudgens. Tym razem zostaje skradziona niezwykle cenna świąteczna relikwia. Stacy oraz Margaret wiedzą, że same nie zdołają złapać złodzieja i odszukać cennej pamiątki. Postanawiają zwrócić się o pomoc do swojej sobowtórki Fiony. Czy grupowa siła pomoże kobietom rozwiązać zagadkę? 

 

Premiera trzeciego sezonu już 18 listopada na Netflix. 

 

Święta u Christmasów

Źródło: Netflix

Konflikt skłóconych ze sobą czterech sióstr przerywa ich ojciec, który postanawia odwiedzić je w ich rodzinnej posiadłości. Czy rodzina nauczy się ze sobą rozmawiać? Czy magia świąt zadziała i tym razem? 

 

Premiera filmu odbyła się 7 listopada! Zobaczycie go tutaj. 

 

Jestem ciekawa tych nowości! Po obejrzeniu, z pewnością dodam ich recenzje. 

 

4 komentarze

Podziel się swoją opinią!

%d bloggers like this: