Film,  Halloween,  Netflix

Hubie ratuje Halloween: komedia w upiornym wydaniu

Lekki nie horror z nutką zażenowania na halloweenowy wieczór? Jeśli nie lubisz horrorów to propozycja dla Ciebie! Pośmiejesz się, trochę się zmieszasz i poczujesz klimat Halloween! Netflix dokładnie rok temu wypuścił opowieść o facecie w średnim wieku ze złotym sercem i… mentalnym dzieckiem w środku. Hubie mieszka z matką, jest dla każdego miły i obdarowuje mieszańców Salem swoją pomocą każdego dnia. Oni obrzucają go jajkami i wyśmiewają jego zachowanie!

 

Hubie (Adam Sandler) nie zagrał w tej produkcji górnolotnej postaci. Dla mnie był zbyt bardzo naiwny, stereotypowy i czasem żenujący. Historia Hubiego i społeczności Salem opowiada o najbardziej upiornym ze wszystkich świąt, Halloween. Trwają przygotowania, każdy dom wygląda niezwykle strasznie, a klimat duchów, potworów oraz dyń na każdym kroku utrzymuje się przez cały film.

 

Halloween Hubie
Źródło: Netflix

Czy to dobry film na Halloween?

 

Z pewnością znajdziesz mnóstwo o wiele lepszych produkcji niż Hubie ratuje Halloween, ale jeśli nie znosisz, tak jak ja, horrorów to ta produkcja jest warta uwagi. Niestety próżno szukać dobrych komedii z klimatem halloweenowym. Jeśli jednak znasz coś godnego uwagi, podziel się tym – chętnie obejrzę coś nowego!

 

Co obejrzeć w Halloween?

 

Zastanawiasz się, jaki serial albo film na Halloween wybrać? Przedstawię Ci listę, która najbardziej do mnie przemawia! UWAGA: nie widziałam tych produkcji, więc oglądasz na własne ryzyko 😊

 

Chilling Adventure of Sabrina

 

Źródło: Netflix

Nastoletnia dziewczyna odkrywa, że w jej żyłach płynie krew wiedźmin i ludzi. Próbuje połączyć życie wiedzmy i człowieka. Sama jestem ciekawa, czy jej się uda!

 

Shadow Hunters (The Mortal Instruments)

 

Źródło: Netflix

 

Kolejna opowieść o nastolatce, która odkrywa swoją moc. Okazuje się, że musi ochronić ludzkość przed demonami. Czy jako początkująca Nocna Łowczyni okiełzna demonów czyhających na ludzi?

 

Złe dni

 

Źródło: Netflix

 

Nieudane małżeństwo żądne zemsty i… krwi. Wyjeżdżają do lasu, gdzie wzajemnie próbują się zamordować. Kto zwycięży i odzyska wolność? A może oboje wrócą cali i zdrowi do ich wspólnego domu?

 

Widzieliście te produkcje? Koniecznie napisz, co o nich sądzisz! I… upiornego Halloween! 

5 komentarzy

Podziel się swoją opinią!

%d bloggers like this: