Marvel,  Netflix,  Ranking

Czerwcowe nowości od Netflixa, HBO GO i Prime Video. Najlepsze filmy i seriale tego lata!

Wracam po dłuższej przerwie, która była związana z obowiązkami na uczelni – każdy student zgodzi się ze mną, że pisanie pracy magisterskiej to jeden z najbardziej intensywnych okresów w naszym „studenckim” życiu.
No dobrze, ale już jestem ze specjalnym rankingiem „Czerwcowych nowości”. Ci, którzy obserwują mnie na Instagramie wiedzą, że w marcu przygotowałam zestawienie najlepszych filmów i seriali, które były dostępne na platfromach streamingowych od marca. Teraz czas na filmowo-serialowe zestawienie najbliższego miesiąca:

NETFLIX

Pozwolisz, że zacznę od najpopularniejszej platformy – tak, Netflix już zdecydowanie może pochwalić się takim osiągnięciem! Wiem, że słoneczna pogoda zachęca nas bardziej do spacerów niż do oglądania filmów czy seriali w ciemnym mieszkaniu, ale… zapamiętaj to zestawienie – na pewno z niego skorzystasz w deszczowe, czerwcowe dni.

#1 Peaky Blinders

Już niebawem kolejny, a zarazem finałowy sezon historii gangu, którym dowodzi Tommy Shelby. Mimo tego, że serial dobiega końca, twórca oraz reżyser, uspokaja fanów — historia będzie kontynuowana w innej formie. W finałowym sezonie spotkamy przede wszystkim: Paula Andersona, Finniego Cole’a, Anya Taylora-Joya i Sophie Rundle i Stephena Graham.

Kiedy 6 sezon „Peaky Blinders będzie na Netflixie? Ostatni sezon będzie dostępny na Netflixie już 10 czerwca 2022 roku!

#2 Prywatność

Lizbona z „Domu z papieru” powraca! Tym razem w serialu „Prywatność” wcieli się w rolę ambitnej polityczki, której kariera zawisła na włosku, przez wyciek pikantnego wideo z nią, w roli głównej…
Pierwszy sezon „Prywatność” z Itziar Ituño będzie dostępny na Netflixie również 10 czerwca 2022 roku!

Źródło: Netflix

#3 The Umbrella Academy

Rodzina z nadprzyrodzonymi mocami powraca … w większym składzie! Rodzeństwo po powstrzymaniu zagłady wraca do domu, ale ich miejsce zajęli młodsi, inteligentniejsi i być może silniejsi – to The Sparrow Academy. Dochodzi do starcia, nie tylko między nowymi członkami rodziny. The Umbrella Academy 3 będzie dostępna na Netflixie 22 czerwca 2022 roku!

#4 Half Time

To się dzieje! Jennifer Lopez dołączyła już do grona artystów, którzy uchyli rąbka tajemnicy i pokazali kulisy swojego życia reszcie świata. „Half Time” to film dokumentalny o słynnej aktorce, artystce i ikonie kultury. Kultowym momentem, który zostanie ukazany w filmie to kulisy przygotowania gwiazdy przed występem w Super Bowl w 2020 roku przy boku Shakiry!
Film o Jennifer Lopez będzie dostępny 14 czerwca 2022 roku!

#5 Drzewa pokoju

Film, który doskonale obrazuje kobiecą solidarność lub jak to napisał Netflix „siostrzaną więź”. Cztery kobiety spotykają się w brutalnych okolicznościach, podczas ludobójstwa w Rwandzie w 1994 roku. Opiekowały się sobą, uspokajały, a nawet… odbierały poród. Film „Drzewa pokoju” jest oparty na prawdziwych zdarzeniach. Kiedy będzie miał swoją premierę na Netflixie?
Film „Drzewa pokoju” będzie dostępy na Netflixie od 10 czerwca 2022 roku.

#6 Pajęcza głowa

Najnowszy thriller psychologiczny od Netflixa! Poznamy w nim wizjonera Steve’a Abnestiego (Chris Hemsworth), który zarządza dość nietypowym więzieniem, bez krat i pomarańczowych strojów. Dodatkowo osadzeni mogą skrócić swój wyrok, decydując się na wszczepienie psychodelików. Farmaceutyczny geniusz chce sprawdzić, jak na ludzi i ich emocje działają zażywane leki. Pajęczna głowa” będzie dostępna na Netflixie już 17 czerwca 2022 roku!

DISNEY+

Dobra wiadomość dla fanów Marvela – już niebawem możecie zyskać dostęp do oryginalnej platformy Disney+, będzie ona aktywna od 14 czerwca 2022 roku. Platforma już teraz oferuje konkurencyjną cenę za swoją subskrypcję – jedynie 28,99 złotych miesięcznie lub 229 złotych rocznie, co po przeliczeniu wychodzi jedynie 19 złotych za miesiąc! Kto z Was czeka na oficjalną premierę Disney+ w Polsce?
Jednak zanim Disney+ będzie dostępny w Polsce, na platformie zostanie opublikowany najnowszy z seriali Marvela:

#7 Ms. Marvel

To serial o pakistańskiej nastolatce, Kamali Khan, która dorasta w Jersey City i jest wielką fanką komiksów. Uświadamia sobie również, że nie pasuje do swoich znajomych ze szkoły, a z czasem zaczyna czuć się również obco we własnym domu… W tym czasie otrzymuje magiczne moce! Dostępny od 8 czerwca!

PRIME VIDEO

#8 The Boys

Chłopcy powracają! Początkowo wiodą spokojnie życie, Homelander jest grzeczny, a Butcher pracuje dla rządu i jego działania nadzoruje Hughie. Jednak to wszystko się zmienia, kiedy odkrywają tajemniczą broń i rozpoczynają wojnę!
Serial „The Boys” będzie dostępny na Amazon Prime Video od 3 czerwca 2022 roku!

HBO GO

#9 Westworld (4 sezon)

Po raz czwarty wracamy do parku rozrywki Westworld, w którym żyją tzw. hosty obdarzone sztuczną inteligencją. Są one kontrolowane przez obsługę parku, ale nagle kontrola wymyka się obsłudze spod rąk, a hości zdobywają większą kontrolę nad swoim życiem…
Czwarty sezon „Westworld” będzie dostępny na HBO i HBO Max 27 czerwca 2022 roku!

#10 Irma Vep

Pamiętajcie, warto oddzielać życie zawodowe od prywatnego! Niestety amerykańskiej aktorce się to nie udało. Otrzymała wielką szansę, by zagrać w kultowym, niemym filmie „Les Vampires”. Niestety zaczęła się zbyt bardzo utożsamiać ze swoją bohaterką, co miało poważne skutki …
„Irma Vep” będzie dostępna na HBO lub HBO Max już 6 czerwca 2022 roku!

Zrodlo: HBO Mazx
Źródło: HBO Max

KINO

#11 Jurassic World: Dominion

Cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar, dinozaury żyją i polują, obok ludzi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze, zadecyduje, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w nowej erze.
Film „Jurassic World: Dominion” będzie dostępny od 10 czerwca 2022 roku!

 

#12 Men

Po śmierci męża Harper (Jessie Buckley) wyjeżdża na samotne wakacje na piękną angielską wieś, mając nadzieję, że znalazła miejsce do uzdrowienia. Wydaje się jednak, że ktoś lub coś z okolicznych lasów ją śledzi. To, co zaczyna się jako kipiący strach, staje się w pełni ukształtowanym koszmarem, zamieszkałym przez jej najmroczniejsze wspomnienia i lęki.
Horror „Men” będzie dostępny od 3 czerwca 2022 roku.

Będzie mi bardzo miło, jeśli odwiedzisz mnie na Instagramie lub Facebooku.

 

Polubudostępnij lub zostaw swój komentarz, abym wiedziała, że moje treści trafiają do Ciebie!

3 komentarze

Podziel się swoją opinią!

%d bloggers like this: