Kryminał,  Player,  Seriale

„Chyłka” – czy jest szansa na 6 sezon?

Czy tylko ja nie wierzę, że to już koniec historii nieugiętej Joanny Chyłki (Magdalena Cielecka), Zordona (Filip Pławiak) oraz bezwzględnego Langera (Jakub Gierszał)? Player wraz z główną bohaterką obiecuje „[…] My, tak jak Chyłka, nie mówimy ostatniego słowa. Dla fanów serialu mamy przygotowanych wiele niespodzianek”. Intrygujące, prawda?

 

Już 4 stycznia na platformie Player zadebiutował ostatni odcinek serialu! Jeśli poprzednie zakończenia sezonów były dla Ciebie zaskakujące – to ten wyrwie Cię z fotela, zaprowadzi do czasów młodości okrutnego prokuratora Baumana, odwiedzicie skażone grzechem sumienie księdza Mieleszko, by ostatecznie powrócić do kobiety ze stali – Joanny Chyłki, która mimo wielkiej straty nie spocznie, dopóki nie wymierzy sprawiedliwości.

 

Zordon, gdzie jesteś?

 

Okazuje się, że spokojny i dobry Kordian (Zordon) Oryński skrywa wielką tajemnicę. Nie zaskoczę Cię informacją, że pierwszą osobą, która odkryła prawdę, jest Piotr Langer. To on pociągnął za sznurki, by udowodnić mu winę, a następnie… pomóc wyjść na „prostą”. Uwierz mi, takie zachowanie Langera, nie może przynieść nic dobrego.

 

chyłka zordon
Źródło: Player

 

Pamiętasz, jak w poprzednich sezonach, Zordon był na każde skinienie Chyłki, wielokrotnie ratował jej już nadszarpniętą reputację i pomagał wyjść z choroby? Teraz takiego wsparcia potrzebował sam Kordian, ale czy je otrzymał?

 

Sprawdź! Kliknij tutaj, aby obejrzeć „Chyłka – Oskarżenie”

Można go kochać i nienawidzić, jednocześnie!

 

Wiesz o kim mowa? Oczywiście o Piotrze Langerze Juniorze! Od początku swojej znajomości z Chyłką i Zordonem robił wszystko, by utrudniać im znalezienie dowodów czy wymierzanie sprawiedliwości. Jednak Langer nigdy nie zrobił niczego, co miałoby zabić bezkompromisową mecenas. Co więcej, sam wymierzył sprawiedliwość ojcu Chyłki, którego ona szczerze nienawidziła.

 

langer chyłka
Źródło: Player

 

Jednak, czy tym razem nie posunął się za daleko? To jak wejście do wnętrza Chyłki i wbicie noża prosto w serce! Czy Langer w końcu poniesie konsekwencje swoich czynów?

 

Żegnaj, Joanno Chyłko!

 

Chyłka jako silna, nieustępliwa, bezkonkurencyjna kobieta o stalowych nerwach w końcu wybuchła i to w sposób, na jaki czekaliśmy. W końcu udowodniła Arturowi Żelaznemu, że nie rzuca słów na wiatr i zrobiła coś, na co czekała już bardzo długo. Natomiast Zordon dokonał czegoś, na co część fanów Chyłki czekała od początku serialu. Domyślasz się, co to może być?

 

W finałowym odcinku pożegnamy się tylko z jedną Joanną Chyłką. Wiesz, co mam na myśli?

 

chyłka
Źródło: Player

 

Po obejrzeniu scen, po napisach końcowych, ostatniego odcinka pomyślałam „Chyłka, wiem, że to nie koniec”. Każdy, kto oglądał scenę z Langerem, z pewnością przyzna mi rację.

 

Czy będzie 6 sezon serialu „Chyłka”?

 

Uważam, że Magdalena Cielecka oraz produkcja wyrazili się jasno w tej kwestii. Jak sami wspominają: „zostawiamy sobie otwartą furtkę”. Sądzę, że spotkamy się jeszcze raz z Chyłką, Zordonem oraz Langerem, ale raczej przy okazji odcinka specjalnego, niż nowego sezonu.

 

Jesteś już po ostatnim odcinku, czy szukasz odpowiedniego momentu na obejrzenie serialu? Jeśli widziałeś „Chyłka – Oskarżenie” – napisz, czy czekasz na nowy materiał, czy raczej godzisz się z zakończeniem serialu?

 

Będzie mi bardzo miło, jeśli odwiedzisz mnie na Instagramie!
Polub, udostępnij lub zostaw swój komentarz, abym wiedziała, że moje treści trafiają do Ciebie!

16 komentarzy

Podziel się swoją opinią!

%d bloggers like this: