Netflix,  Romantyczne,  Seriale

Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach: gdzie szukać miłości?

Czy trzeba wierzyć w horoskopy i astrologię, by pokochać ten serial? Z pewnością nie! To jeden z najprzyjemniejszych seriali, jakie obejrzałam w ostatnim czasie. Wyczuwam pewne podobieństwo do „Emily w Paryżu”, ale nadal uważam, że „Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach” to świeża i bardzo udana produkcja!

 

Dopiero po czasie dowiedziałam się, że nowy serial Netfixa to nic innego, jak ekranizacja powieści Sylwii Zucca o tym samym tytule.

Źródło: Netflix

O czym jest „Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach”?

 

W serialu w rolę głównej bohaterki Alice Bassi trzydziestoletniej asystentki produkcji w niewielkiej stacji radiowej wciela się Claudia Gusmano. Alice nie jest zadowolona ze swojego dotychczasowego życia: były chłopak, z którym planowała życie oświadcza się z inną, która przy okazji jest w ciąży. Do firmy, w której razem pracują dołącza nowy dyrektor kreatywny, informując, że program, który dawał firmie największe zyski nie zostanie kontynuowany.

Źródło: Netflix

Alice ma dość, każda jej randka kończy się tak samo – zawsze wraca sama do mieszkania albo ewentualnie z kilkoma butelkami wina. Jej życie nabiera kolorów kiedy poznaje Tio, który twierdzi, że to pod gwiazdami skrywa się prawdziwa miłość.

 

Czy astrologiczny przewodnik autorstwa Tia pomoże Alice odnaleźć miłość?

Włoska komedia romantyczna na Netflixie

 

Serial zadebiutował na platformie streamingowej już 27 października 2021 roku jako oficjalna produkcja Netflixa. Składa się z 6 odcinków, które trwają nie więcej niż 40 minut. Nazwy odcinków to nazwy znaków zodiaków, które w danym odcinku zostały skrupulatnie przeanalizowane przez guru astrologii, Tia.

 

Źródło: Netflix

„Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach” – kiedy drugi sezon?

Nie wyobrażam sobie takiego zakończenie dla Alice Bassi, jakie zafundowała nam końcówka szóstego odcinka. Gorąco liczę na to, że ponownie zobaczymy się zarówno z Alice, jak i Tio w przyszłości. Kiedy? Niestety Netflix nie potwierdził jeszcze drugiego sezonu, gdy tylko to nastąpi pierwsi się dowiecie!

 

Kibicujecie Alice w poszukiwaniu swojej drugiej połówki?

5 komentarzy

Podziel się swoją opinią!

%d bloggers like this: